Лисюк Тетяна та Антощук Катерина з групи ПТБмс-21 (факультет митної справи та матеріалів) відправились на семестрове навчання у Польщі в Гуманітарно-природничий університет ім.Яна Длугоша в Ченстохові.

польща

Власними враженнями про можливість навчання за кордоном діляться студентки: «Нам запропонували цю можливість ще в листопаді і ми, довго не думаючи, одразу ж погодились. Ми готувались до цієї поїздки довгий час, збираючи  потрібні документи для студентської візи. Отримавши її, планували поїздку, збирали валізи та просто раділи такій можливості. Та, на жаль, усі плани зіпсувала війна...

Довго вирішували чи варто їхати на навчання, не хотіли покидати нашу рідну країну та близьких, але в той же час, ми розуміли, що можемо підвести наш університет і людей, які нам допомагали».

польщапольща

«26 лютого ми таки вирушили в Ченстохов. За два місяці вивчили польську мову, познайомилися з чудовими одногрупниками, побували на екскурсії в мальовничих містах, дізналися багато нового про культуру місцевих жителів, вивчили нові комп'ютерні програми для роботи за спеціальністю, займаємося волонтерською діяльністю та допомогою для біженців з України і ще робимо багато іншого.

Щодня сумуємо за домівкою та рідними, але в той же момент, щасливі бути студентами Польщі», - додають магістри.

польщапольщапольща

Розповідь про студентське життя, кажуть дівчата, може тривати ще дуже довго. Утім додають, що радо чекають студентів з України та з ЛНТУ, аби обмінюватися цікавим досвідом, яскравими враженнями від закордонного навчання та новими навиками!

#ФММТВСЕРЦІ

польща