Міжнародна співпраця в дії: науковці ЛНТУ відвідали Білостоцьку політехніку

Ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович підписала оновлений договір про співпрацю із Білостоцькою політехнікою. Відтак, співпраця між університетами розширюється і набуває нових горизонтів, в результаті чого двоє викладачів ЛНТУ здійснили візит до Білостоку.

ФОТОФОТО

З 1 серпня по 5 серпня 2022 року з робочим візитом у Білостоцькій політехніці перебувала заступниця декана з партнерства факультету митної справи, матеріалів та технологій Наталя Імбірович. Візит відбувся на запрошення professor Krzysztof Jan Kurzydłowski (Інститут механічний, Білостоцька політехніка) в рамках міжнародних рамках освітнього діалогу та наукової співпраці між університетами.

ФОТО

НАУКА + ОСВІТА + ПРОЕКТИ = МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ – саме така формула була на порядку тижневому представників ЛНТУ. Так, Наталя Імбірович провела ряд експериментів поверхневого стану біосумісних покриттів на титанових сплавах, зокрема мікродослідження на виявлення дефектності та дослідила їх фазовий склад.

ФОТО

Освітню складову візиту забезпечили зустрічі з представниками відповідних відділів, а саме Наталія Імбирович зустрілася з керівником відділу робототехніки та мехатроніки Білостоцької політехніки professor Pawłuszewicz Ewa, з якою узгодили подальші спільні перспективи та робочі моменти реалізації подвійного диплому для студентів усіх освітніх програм факультету транспорту та механічної інженерії.

ФОТО

Про можливості спільної освітньої співпраці та обміну студентами факультету митної справи, матеріалів та технологій Наталя Імбірович обговорила з заступником декана з питань співробітництва та розвитку факультету управління та туризму Білостоцької політехніки dr Lukasz Nazarko.

ФОТО

Проектну діяльність та можливості залучення студентів, викладачів ЛНТУ у різного роду міжнародних програмах у партнерстві з Білостоцькою політехнікою заступниця декана ФММТ обговорили з деканом факультету механічного professor Roman Kaczyński. Подальші наукові дослідження, реалізація спільного освітнього процесу у рамках Erasmus, можливості написання партнерських міжнародних проектів – це інвестиції у спільне майбутнє.

ФОТО

Продовженням співпраці та підтриманню дружніх, науково-освітніх контактів між нашими технічними закладами вищої освіти стала формалізація партнерських відносин символічним підписанням черговим договором про співпрацю professor Mirosław Świercz, проректором з розвитку (Білостоцька політехніка) та професор Іриною Вахович, ректор (Луцький національний технічний університет).

ФОТО

«Ми хочемо і будемо допомагати ЛНТУ, але також сподіваємося, що найближчим часом будуть виділені європейські кошти на підтримку України. Тому ми розглядаємо теперішню зустріч, як інвестицію в майбутні спільні освітні та наукові проекти» - professor Krzysztof Jan Kurzydłowski, директор інституту механічного факультету механічного Білостоцького технологічного університету.

заступник декана з партнерства факультету митної справи, матеріалів та технологій ЛНТУ

Наталя Імбірович