Кафедра міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету постійно посилює свої позиції на міжнародній арені задля покращення рівня компетентності студентів і надання їм ґрунтовних практичних знань. Новий для кафедри досвід – це міжнародне стажування доцентки кафедри МЕВ Оксани Урбан з 1 по 17 листопада 2022 року у м.Ромеовілл, штат Іллінойс, США за запрошенням іноземних партнерів, з якими налагоджено тісну співпрацю.

МЕВ

Представники бізнесу в США розуміють, що  післявоєнний період  в Україні буде спрямований на посилення співпраці з іноземними партнерами, а тому про перспективи підготовки висококваліфікованих фахівців з міжнародних економічних відносин слід думати вже сьогодні. Тим паче, цьогоріч на перший курс денної та заочної форм навчання магістратури за шифром 292 Міжнародні економічні позиції вступили 29 студентів, які мають  практичний досвід ведення бізнесу в Україні, проте хочуть покращити свої теоретичні знання, обравши для навчання Луцький національний технічний університет.

У США доцентка Оксана Урбан вивчала практичні навички ведення бізнесу. Поряд з цим, вона плідно спілкувалася з представниками української діаспори та американцями, які підтримують Україну щодо перспектив подальшої співпраці.

МЕВМЕВ

«Це досить цікавий та гарний досвід, оскільки я спілкувалася з різними представниками української діаспори, з пересічними американцями, які щиро підтримують Україну. І не дивлячись на те, що я від дому за тисячі кілометрів, я відчуваю підтримку, яка буде для України на всіх етапах. Дійсно, американці дуже щиро розказують про те, що Україна – це суверенна держава, яка виборює демократичні цінності не завжди легким шляхом», – розповіла Оксана Урбан.

МЕВМЕВМЕВМЕВМЕВ

Крім того, Оксана Урбан зазначила, що люди на вулицях, коли бачили її з українською символікою, підходили обійматися та висловлювали віру в Перемогу України.

Перший досвід стажування доцентки кафедри МЕВ Оксани Урбан є продовженням багаторічної міжнародної співпраці Луцького національного технічного університету і відкриттям нових перспектив подальшої взаємодії.

Кафедра міжнародних економічних відносин