ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, АСПІРАНТИ ТА СТУДЕНТИ!

Луцький національний технічний університет

Кафедра філософії, політології та права

запрошують Вас взяти участь у роботі Міжвузівського «Круглого столу» на тему:  «Людина в суспільстві ризику: філософські, політико-правові та соціологічні аспекти», який відбудеться 26-27 травня 2016 р. на кафедрі філософії, політології та права Луцького НТУ

Планується робота за секціями:

1. Філософія.

Соціально-філософський конструкт суспільства ризику.

2. Політологія.

Суспільство ризику та напрями пошуку адекватних політичних стратегій.

3. Правознавство.

Проблеми правового регулювання у суспільстві ризику.

4. Соціологія.

Актуалізація свободи особистості в сучасних соціокультурних реаліях.

Участь безкоштовна.

За результатами «Круглого столу» буде сформований електронний збірник матеріалів у PDF-форматі, який буде розісланий учасникам конференції на електронні адреси. Отримати збірник можна буде через 5 днів після закінчення роботи «Круглого столу».

Робочі мови – українська, російська, англійська.

Останній термін надсилання статей22 травня 2016 р. (включно).

Оргкомітет приймає статті обсягом 5-7 сторінок у форматі А-4, набрані у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм.

Тези надсилаються на електронну адресу: oksana_35@ukr.net (тема повідомлення: стаття для «Круглого столу» (прізвище автора)). Після відправлення матеріалів на вказану адресу автор протягом одного робочого дня отримує відповідне підтвердження про отримання матеріалів від оргкомітету.

Адреса оргкомітету: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, каб. 239 (кафедра філософії, політології та права).

Координатор – Сільвестрова Оксана Юріївна, контактний телефон: (050) 876 02 40.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Перший рядок – назва секції (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).

Другий рядок – прізвище та ініціали автора, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, місто  (шрифт – напівжирний, вирівнювання по правому краю).

Третій рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).

Далі – текст статті, вирівняний по ширині сторінки (абзац ? 1,25 см).

Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [2, с. 35], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін. Відповідальність за науковий рівень статей, достовірність поданої інформації несуть автори (відповідальність за зміст матеріалів, підготовлених студентами, несуть наукові керівники).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

ФІЛОСОФІЯ

Сільвестрова О.Ю.,

кандидат філософських наук,

доц. кафедри філософії, політології та права

Луцького національного технічного університету

ФІЛОСОФІЯ ТА КУЛЬТУРА В ПОШУКАХ «ТАЄМНИЦЬ ЛЮДИНИ»

Текст статті

Список використаних джерел

1.     Аристотель. Метафизика / Аристотель // Сочинения в четырех томах. – М.: Мысль, 1975, 1981. – Т.1. – 550 с.

2.     Аристотель. Физика / Аристотель // Сочинения в четырех томах. – М.: Мысль, 1975, 1981. – Т.3. – 613 с.

3.     Вернан Ж.-П. Происхождение древнегреческой мысли  / Ж.-П. Вернан ; [Пер. с фр.]. – М.: Прогресс, 1988.224 с.

4.     Кессиди Ф.Х. К проблеме происхождения греческой философии (Послесловие) / Ф.Х. Кессиди // Вернан Ж.-П. Происхождение древнегреческой мысли ; [Пер. с фр.]. – М.: Прогресс, 1988.224 с.

5.     Лосев А.Ф. Эстетика Возрождения / А.Ф. Лосев. – М.: Мысль, 1982. – 623 с.

6.     Платон. Диалоги / Платон ; [Пер. с древнегреч.]. – М.: Мысль, 1986.– 607 с. – Философское наследие. Т. 98.

7.     Сковорода Г.С. Повне зібрання творів у 2-х т. / Г.С. Сковорода- К.: Наук. думка, 1973. – Т. 1, 2.

8.     Цицерон Марк Туллий // [Текст] : энциклопедия / авт.-сост. В. Н. Балязин ; худож. П. С. Сацкий. – М.: ОЛМА-ПРЕСС; ОАО ПФ «Красный пролетарий», 2005. – с. 117, 122, 130.

9.     Цицерон. О природе богов / Цицерон // Философские трактаты ; [Пер. с лат.]. – М.: Наука, 1985. – 381 с.