Молоді вчені ЛНТУ вчергове провели нагляд за дорожніми роботами у м. Луцьку. Цього разу авторський нагляд проводився за нанесенням розмітки холодним пластиком на кільцевій розв'язці біля РЦ «Промінь».

Нагляд за роботами тривав 9 ночей і його проводили Павло Мазилюк та Данило Яловенко.

Молоді вчені

«Працювали з фірмою ТОВ «ТБД». Роботи виконувалися відповідно до технології, працівники фірми використовували сучасне обладнання для підготовки поверхні та нанесення розмітки»,- зауважив Павло Мазилюк.

Молоді вченіМолоді вчені

Однією з особливостей є введення нових знаків 5.18.

Довідково, у 2021 році студенти кафедри автомобілів і транспортних технологій проводили дослідження руху транспорту та пішоходів на кільцевій розв'язці біля РЦ «Промінь». В результаті досліджень було встановлене місце, де більше 50 людей за годину переходили дорогу поза пішохідним переходом. Тому був доданий пішохідний перехід перед кільцевою розв'язкою зі сторони вул. Винниченка.

Молоді вченіМолоді вчені

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених ЛНТУ