Можливості розвитку власного бізнесу
та самозайнятості з компанією AVON

Люди усього світу бажають більше знати про заощадження коштів, про фінанси, необхідність їх планування. Саме для обговорення цих питань, донесення до населення необхідної фінансової інформації щороку присвячується тиждень грошей.

У рамках Global Money Week (масштабного міжнародного проекту, завдяки якому молодь може отримати знання з ефективного ведення сімейного бюджету та створення заощаджень, отримати рекомендації щодо прийняття тих чи інших фінансових рішень) відбувся яскравий молодіжний захід, організований компанією AVON».

Так, протягом 14-29 березня 2016 року в 14 ВНЗ різних міст України відбулися, проходять і проходитимуть такі заходи, на яких представники компанії «AVON» доносять студентам інформацію про програму Avon Students’ Challenge і головний приз – поїздку на 3 тижні на навчання у Оксфорд!

Приємно, що одним із таких навчальних закладів України виступив Луцький національний технічний університет (за сприяння випускниці спеціальності «Банківська справа», а нині регіонального менеджера Юлії Соколової). Саме 18 березня представники компанії «AVON» детально розповіли студентам факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу про сучасні технології ведення бізнесу, що дозволять їм не лише кожного дня мати додаткові кишенькові гроші, а й суттєво збільшувати дохід і в майбутньому започаткувати свій власний бізнес.

Студенти завдяки представникам компанії «AVON» змогли більше дізнатися про її продукцію та програми, в тому числі і про «Avon Students’ Challenge»; зробити мейк-ап; перевтілитися перед об’єктивом професійного фотографа в іншу людину; зробити селфі; ознайомитися з продукцією компанії  тощо.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів