Широкі горизонти відкриває Луцький національний технічний університет для своїх студентів – цікаві тренінги та програми академічної мобільності, участь у міжнародних проєктах та можливості вивчення передових світових та європейських освітніх практик.

проектпрограмапрограмапрограма

Протягом 1 – 8 травня делегація здобувачів нашого університету на чолі із завідувачем кафедри екології Василем Іванцівим в рамках програми міжнародної академічної мобільності взяла участь у молодіжному проєкті Erasmus + «Focus on sport for environmental sustainability» (Фокус на спорт для збереження навколишнього середовища), який проходив у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Учасниками проекту стали студентки ФАТЕ Каріна Хомик, Дарина Павленко, Евеліна Стрілецька,  студент ФКІТ Денис Гаврилець та студентка ФТМІ Ілона Ланевич.

програмапрограмапрограмапрограма

Представлення своєї країни та університету, спілкування з представниками міжнародної спільноти учасників проекту, що представляли Литву, Україну, Румунію, Туреччину, Боснію та Герцоговину, інтерактивні навчальні заняття та мозкові штурми, групові дискусії, знайомство з унікальною та неповторною природою і побутом Боснії і Герцоговини, а також її столиці – міста Сараєво – все це було у програмі тренінгу.

Серед тем, які досліджувалися найбільш активно, виділялися питання використання можливостей спорту для екологічної стійкості, проблеми змін клімату та Зеленої угоди, ідеї щодо екологічно чистих спортивних практик та відповідного досвіду у різних країнах світу.

програмапрограмапрограмапрограма

Напевно, найбільш вражаючим заходом став сплав – рафтинг гірською річкою Неретва, зокрема неабиякий інтерес учасників викликав український гостинний стіл, який підготували наші здобувачі під час представлення національних страв.

Демонстрація рідної країни та ЛНТУ, маса нових друзів з різних куточків світу, поглиблення професійних компетентностей та прокачування soft skills – все це пізнали студенти відвідавши міжнародний тренінг.

На завершення, учасників нагородили сертифікатами за активність в проекті Erasmus + «Focus on sport for environmental sustainability».

програмапрограмапрограмапрограмапрограма