В ЛНТУ відбулася зустріч студентів із запрошеним спікером Олексієм Єленковим. Лектор - засновник проекту «Генерація87», автор і ментор навчальних курсів з риторики, фінансової грамотності, лідерства. Він має 12 років досвіду публічних виступів, оскільки є ведучим на телебаченні, спікером та лектором бізнес тренінгів та семінарів.

Представили гостя організатори зустрічі – доцент кафедри компʼютерних наук Юрій Лукʼянчук та доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Юлія Повстяна.

лекціялекціялекціялекціялекція

«Немає правильного чи не правильного, є ваша позиція та ваша думка, яку потрібно вміти заявляти легко і впевнено», - розпочав знайомство з аудиторією Олексій Єленков.

Мета сьогоднішньої лекції – розібратися, чому люди бояться виділитися та чому їм не вистачає впевненості у собі, а відтак можливостей проявити власні думки та сильні сторони.

лекціялекціялекціялекціялекціялекція

Олексій Єленков розповів про «Генерацію87», що займається розробкою та реалізацією навчальних програм для дітей, підлітків і дорослих. Завдяки цьому проекту у київських приватних школах («ThinkGlobal», «AstorSchool») були реалізовані кейси: «Спілкуйся вільно. Ази риторики», «Бізнес і лідерство», «Фінансова грамотність», «Тележурналістка».

Тож спікер розповів про найпопулярніший курс серед дорослих - це мистецтво риторики.

«Це не дивно, бо вміння організовано і впевнено спілкуватися потрібне і людям з бізнесу і лідерам, і навіть журналістам», - зауважує лектор.

лекціялекціялекціялекціялекціялекціялекція

Тому на тематичному майстер-класі студенти із досвідченим фахівцем обговорили те, як виявляти свої сильні сторони і як їх розвивати в сучасних реаліях студентського життя, почули корисні кейси та поради і мали можливість вільно поспілкуватися на актуальні теми та поставити питання, які їх цікавлять.

лекціялекціялекціялекціялекціялекціялекціялекціялекціялекціялекціялекція