Перейти до основного вмісту

На базі відпочинку Луцького НТУ «Орбіта» покращили умови проживання

Карантинні обмеження внесли свої корективи у звичайне життя кожного з нас. Особливо відчутні зміни у період відпусток, коли фактично доступ до баз відпочинку та курортів заборонили.

Утім, такий стан справ допоміг знайти час та можливості, аби покращити умови перебування на базах відпочинку, здійснити ремонтні роботи та ще краще підготуватися до нового туристичного сезону.

Власне, оновлення вдалося здійснити на базі відпочинку Луцького НТУ «Орбіта», що на озері Пісочне. Окрім оновлень у житлових кімнатах, придбання нової постільної білизни, на території облаштували й нові душові кабіни.

Нагадаємо, що на базі «Орбіта» можна обрати 4-х або 5-місні кімнати у двоповерхових дерев’яних будиночках, що розташовані у сосновому лісі. У номерах є холодильники, телевізори, спільна кухня із усією необхідною побутовою технікою, бесідки, мангали, туалет, а відтепер і душ.

До чистого піщаного пляжу необхідно пройти лише одну хвилину. Натомість там ви маєте можливість розважитися на човнах і катамаранах, а також зробити романтичне вечірнє фото на освітленому пірсі.

Запрошуємо усіх охочих гарно відпочити і провести час із задоволенням!