В Луцькому національному технічному університеті на факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбувся завершальний етап конкурсу «Інноваційних розробок та бізнес-ідей».

Координатором конкурсу виступив заступник декана ФАБД з досліджень Володимир Самчук, натомість конкурсанти мали нагоду представити загалу свої розробки та проекти.

розробкарозробкарозробка

ФАБДФАБД

«Бажаємо, щоб більше викладачів доєднувалися до наукових робіт, а студенти зацікавлювались тематиками, які розвинуть наші кафедри. Той, хто цікавиться наукою, має набагато більше можливостей розвиватись у майбутньому», - зауважив доцент Володимир Самчук.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Студенти-магістри під чітким керівництвом своїх викладачів створювали науково-технічні розробки, після чого комісія повинна була об’єктивно оцінити і обрати найкращу роботу від факультету. Найперспективніший проект і буде делегований у травні на «Бізнес-форум для підприємців для реалізації та інвестування».

Зазначимо, що найбільшу кількість голосів здобула інноваційна науково-технічна пропозиція «Розробка БПЛА літакового типу» (автор - к.т.н., доцент кафедри ПММ Олексій Приходько).

ФАБД ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД