На факультет компютерних наук
та інформаційних технологій
завітали абітурієнти

26 травня на кафедру автоматизованого управління виробничими процесами завітали учні 10 математичного класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Волинський ліцей-інтернат – середній загальноосвітній навчальний заклад для здібної та обдарованої молоді, його випускники навчаються у провідних вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.

Після проведеної кафедрою профорієнтаційної роботи зустріч ініціювала учитель математики ліцею Ольга Олійник.

Учні ознайомились з лабораторіями кафедри та досягненнями студентів спеціальності автоматизованого управління технологічними процесами. Завідувач кафедри Лариса Гуменюк розповіла про навчальні плани та програми, за якими здійснюється навчання на спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та показала студентські роботи з Web-програмування та з використанням SCADA-систем.

Великий інтерес в учнів викликала робота з пневматичним стендом Festo, яку продемонстрував доцент кафедри Олександр Решетило. Він розповів про практичне використання пневматичних пристроїв у промисловості.

Студенти пятого курсу Андрій Костирева та Сергій Войтович продемонстрували роботу лабораторних установок, розроблених ними, описали можливості та перспективи науково-дослідної роботи. Крім того, Сергій Войтович поділився враженнями про участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», що відбулась у Національному університеті харчових технологій, де він зайняв призове третє місце. А студент третього курсу Богдан Дацюк продемонстрував роботу розробленого ним транспортного засобу з функцією оминання перешкод. Учні з цікавістю спостерігали за роботою установок, презентованих студентами та бурхливо обговорювали можливості втілення власних ідей.

Учні ліцею-інтернату щиро дякували за проведену зустріч, а викладачі кафедри Олег Смолянкін та Роман  Грудецький запропонували абітурієнтам брати участь у гуртку з програмування, який діє на кафедрі.

Лариса Гуменюк,
завідувач кафедри автоматизованого управління