На факультеті бізнесу і права ЛНТУ сьогодні гучно. Студенти влаштували конкурс «Міс і Містер факультету». Утім, розуміючи, завдяки кому ми у часи війни можемо навчатися та проводити студентське дозвілля, молодь влаштувала благодійний ярмарок.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8404.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8412.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8415.jpeg)
Так, здобувачі освіти різних спеціальностей, які представляє один із найбільших факультетів ЛНТУ, підготували цілу феєрію смаколиків. Тут і домашня випічка, тістечка та торти, цукерки і різноманіття солодощів. За символічну ціну, кожен охочий може придбати лот за власним смаком і таким чином долучитися до благодійної місії.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8402.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8414.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8411.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8410.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8408.jpeg)
Усі кошти, зібрані під час ярмарку, будуть передані на потреби ЗСУ, а саме на придбання вкрай необхідних для наших воїнів дронів.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8407.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8413.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8409.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8406.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8403.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8401.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8400.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8399.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_8398.jpeg)