На факультеті бізнесу Луцького НТУ провели майстер-клас «Як знайти ідеальну роботу»

Суботній ранок для студентів факультету бізнесу розпочався із цікавого та корисного майстер-класу. Так, в суботу 3-го листопада в гостях на факультеті бізнесу перебувала Лариса Васюта - сертифікований бізнес-тренер Школи тренерів Оксани Грабар з 2016 року. Пані Лариса має більше 10 років досвіду в управлінні персоналом в різних сферах, зокрема в торгівлі (ритейлі), дистрибуції, нерухомості, агробізнесі. Наразі працює внутрішнім тренером у Мережі автозаправних комплексів WOG; займається навчанням та розвитком персоналу у Волинській регіональній дирекції.

Лариса Васюта провела майстер-клас «Як знайти ідеальну роботу» для студентів 4-го курсу напрямів підготовки «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Управління персоналом і економіка праці», «Міжнародна економіка». Мета заходу - за короткий час навчити студентів ефективно планувати свої дії з пошуку робочого місця так, щоб вони дійсно змогли знайти роботу до душі і в короткий термін максимально реалізували себе в житті.

На майстер-класі присутні навчались розуміти шляхи пошуку роботи, готуватись та моделювати співбесіду, ефективно підходити до вибору місця працевлаштування та підбирати джерела пошуку вакансій.

Впевнені, що отримані знання та навички на майстер-класі - це переваги серед інших претендентів в отриманні бажаної посади з гідною оплатою праці!

Упродовж півгодини після завершення заходу студенти не відпускали доповідача, ставили важливі для себе запитання та отримували на них змістовні відповіді. Також спікер пообіцяла, що це не остання зустріч.

Враженнями від участі в заході поділилися студенти 4 курсу напряму підготовки «Економіка підприємства».

«Майстер-клас був дуже актуальним для нас, студентів старших курсів, адже на ньому ми мали можливість створити портрет та схему своєї ідеальної роботи; навчились презентувати себе та дізнались секрети вдалого проходження співбесіди. Майстер-клас був дуже цікавим, пізнавальним та проходив у невимушеній і дружній атмосфері. Дуже добре, що на факультеті бізнесу окрім навчальних занять постійно проводяться різноманітні тренінги, організовуються зустрічі з успішними підприємцями», - зазначила Анна Бурець.

Іванна Федорчук додала: «Дуже хочу подякувати рідному Луцькому НТУ за таку можливість. Сьогодні я побувала на майстер-класі з пошуку ідеальної роботи. Так! Ідеальна робота – це цілком можливо і реально. Сьогодні тренер Лариса Васюта розповіла як визначати, що для кожного є ідеальна робота, як її знайти, що для цього потрібно зробити, де шукати, як правильно проходити співбесіду і як себе там поводити. Було дуже-дуже круто, атмосферно, весело, цікаво та надзвичайно актуально для нас, студентів».

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності