На факультеті бізнесу
обговорили актуальні проблеми менеджменту

25 березня 2016 року на факультеті бізнесу Луцького НТУ відбулася ІІІ  Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».

У роботі науково-практичної конференції взяли участь вчені, аспіранти та студенти з України, Білорусії, Польщі, Португалії.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор Луцького НТУ з науково-педагогічної роботи кандидат економічних наук, доцент Валентин Талах, начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Юрій Кресак, проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ доктор економічних наук, професор Зоряна Герасимчук, професор кафедри механіки Політехнічного інституту Браганса (Португалія) Луїз Рібейро, декан факультету бізнесу Луцького НТУ кандидат економічних наук, доцент Надія Хвищун. Вони наголосили на актуальності теми конференції та зауважили, що конференція є гарною нагодою наукового диспуту для молодих вчених, під час проведення якого доцільно проаналізувати сучасний стан та запропонувати науково-обґрунтовані рекомендації щодо подальшого вдосконалення теоретико-прикладних засад реалізації менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки.

Під час роботи конференції обговорювались питання, які стосувались різноманітних аспектів теорії та практики менеджменту, інноваційно-інвестиційних засад розвитку підприємств, енергоменеджменту тощо. Зокрема, професор Луїз Рібейро з Політехнічного інституту Браганса ознайомив учасників конференції з результатами наукових досліджень стосовно інновацій в енергобізнесі.

Робота ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» традиційно відбулася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій, які пройшли на високому науково-теоретичному та практичному рівні. За результатами конференції опублікована збірка матеріалів тез доповідей учасників конференції.

Усім учасникам ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку, нових креативних ідей та їх успішної реалізації!

Валентина Морохова,
завідувач кафедри менеджменту та маркетингу

Оксана Кощій,
професор кафедри менеджменту та маркетингу