НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК
ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВПЕРШЕ ЗАХИСТИВСЯ СТУДЕНТ-ІНОЗЕМЕЦЬ

На кафедрі aвтоматизованого управління виробничими процесами факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій 24 червня 2016 року відбулась неординарна подія: вперше за всю історію кафедри та факультету відбувся захист дипломного проекту громадянина Нігерії.

Обасі Учечукву Ігве вступив до Луцького НТУ в 2012 році за рекомендацією випускників кафедри aвтоматизованого управління виробничими процесами.

Обасі володіє українською мовою на достатньому рівні, тому навчався в українськомовній групі за загальним навчальним планом, що спонукало його до ще більш досконалого вивчення української мови. Під час навчання  студент проявляв неабиякий інтерес до дисциплін, які вивчались. Тому викладачам кафедри доводилось підвищувати свої знання з англійської мови, а доцент Олександр Решетило навіть спеціально проходив англомовні курси.

Захист відбувався англійською мовою і завершився успішно. Дипломанту присвоєно кваліфікацію «Інженер з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій». Обасі Учечукву планує продовжити навчання в Луцькому НТУ на п’ятому курсі за спеціальністю «Автоматизоване управління виробничими процесами».

Віктор Сацик,
доцент кафедри