Перейти до основного вмісту

22 грудня 2023 року на факультеті митної справи, матеріалів та технологій відбулася традиційна зустріч зі здобувачами усіх освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти щодо питань академічної доброчесності в навчальному процесі, яку провела провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації, к.е.н., доцент Мирослава Купира за участі гарантів освітніх програм.

Доброчесність

Здобувачів вищої освіти ознайомили з основними положеннями Кодексу честі ЛНТУ та нормативно-правовими актами ЛНТУ з питань академічної доброчесності. Під час зустрічі спікерка акцентувала увагу на питаннях академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації, неправомірної вигоди та необ’єктивного оцінювання здобувачів.

Доброчесність Доброчесність


Особлива увага була приділена питанню інструментальної перевірки текстових документів на наявність ознак плагіату за допомогою сервісу Unicheck та можливим наслідкам у випадку виявлення таких порушень.

Мирослава Купира також ознайомила здобувачів з повноваженнями комісії з етики та академічної доброчесності у ЛНТУ. Наприкінці зустрічі спікерка закликала здобувачів дотримуватися принципів академічної доброчесності у навчальному процесі та в подальшій професійній діяльності. 

Доброчесність Доброчесність

 

Підготував 

Ігор ДУДАРЄВ