На кафедрі Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій був проведений І етап олімпіади з дисципліни «Комп’ютерні технології та програмування». В заході взяли участь здобувачі освіти спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Інформаційні системи та технології» та «Мікро- та наносистемна техніка», які сформували 5 команд по 3 учасники у кожній.

До складу організаційного комітету олімпіади входили наступні науково-педагогічні працівники кафедри:

- Лапченко Юрій Сергійович, к.т.н., доцент, голова оргкомітету;

- Решетило Олександр Миколайович, к.т.н, доцент;

- Смолянкін Олег Олексійович, ст. викладач;

- Маркіна Людмила Миколаївна, ст. викладач, відповідальний секретар.

ФКІТ

Команда 1: Лащ Антон Вадимович, Власик Роман Олександрович, Гриб Андрій Олександрович (гр. АВ-31);

Команда 2: Клімчук Богдан Сергійович (гр. АВ-21), Коновалюк Дмитро Юрійович (гр. АВм-11), Янушак Віталій Андрійович (гр. АВ-41);

Команда 3: Дьомінов Артем Юрійович, Мартинюк Павло Романович, Палій Валентина Олексіївна (гр. МНТ-21);

Команда 4: Костюк Сергій Михайлович, Миколайчук Стас Миколайович, Пальоха Василь Олександрович (гр. ІСТО-11);

Команда 5: Ковш Юрій Григорович, Бутеєць Назарій Вікторович, Мотрунчик Данило Анатолієвич (гр. ІСТО-21).

ФКІТ ФКІТ ФКІТ ФКІТ ФКІТ

До виконання учасникам олімпіади було видано п’ять завдань різної складності, реалізацію яких здійснювали за допомогою однієї з мов програмування на вибір – Python або С.

Журі заходу кожне завдання оцінювали за двома критеріями – правильність та швидкість реалізації.

За результатами олімпіади всі учасники отримали сертифікати та переможці отримали відповідні грамоти:

І місце зайняла команда у складі студентів: Лащ Антон Вадимович, Власик Роман Олександрович, Гриб Андрій Олександрович (гр. АВ-31);

ФКІТ ФКІТ

ІІ місце Клімчук Богдан Сергійович (АВ-21), Коновалюк Дмитро Юрійович (АВм-11), Янушак Віталій Андрійович (АВ-41);

ІІІ місце Дьомінов Артем Юрійович, Мартинюк Павло Романович, Палій Валентина Олексіївна (МНТ-21).

ФКІТ

Команда, яка зайняла 1 місце рекомендована до участі у ІІ етапі олімпіади.

Кафедра автоматизації та

комп’ютерно-інтегрованих технологій