Перейти до основного вмісту

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії захистилися магістри

Кафедрі будівництва та цивільної інженерії ще не виповнилося і року, а випуски магістрів йдуть повним ходом – за чотири дні засідань екзаменаційних комісій 38 студентів захистили свої магістерські роботи!


Відмінні результати показали студенти усіх спеціалізацій кафедри: автомобільних доріг та аеродромів, міського будівництва та господарства, промислового та цивільного будівництва.

Найчисельнішою була «команда» магістрів спеціалізації «Промислове та цивільне будівництво» – 14 студентів денної форми навчання і 9 заочної.

Усі захисти – публічні. Крім екзаменаційної комісії, у залі «група підтримки» кожного магістра.

Доцент Світлана Володимирівна Ротко – незмінний секретар екзаменаційної комісії. Саме вона спрямовує процедуру захисту магістерських робіт у правильне русло, налаштовує усіх на позитив.


Владислав ТРОЦЬ, студент групи ПЦБм-61, підготував  проект на тему «Офісна будівля у м. Києві» (керівник: доцент Орест Андрійович Пахолюк). У науковій частині магістерської роботи виконав випробування зразків газобетону на морозостійкість у природньому стані. Експеримент провів у науково-дослідній будівельній лабораторії кафедри будівництва та цивільної інженерії (завідувач лабораторії Василь Дмитрович Жежерун).

Василь ПОРЕМЧУК, студент групи ПЦБм-61, виконав проект на тему «Адміністративно-побутова будівля у м. Києві» (керівник: доцент Орест Андрійович Пахолюк). Тема наукової частини: «Дослідження оброблених зразків газобетону на морозостійкість». Експеримент проведено в науково-дослідній будівельній лабораторії кафедри будівництва та цивільної інженерії, усі дослідження виконані з дотриманням чинних норм, а результат впроваджено у виробництво. Комісія рекомендувала подати роботу на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

Вікторія РОТКО, студентка групи ПЦБм-61, запроектувала готель у с. Пилипець Закарпатської області. В науковій частині магістерської роботи виконала уточнений розрахунок підсилених балок методом приведених перерізів (керівник: професор Василь Іванович Шваб’юк). Студентка прекрасно донесла результати свого наукового дослідження. Екзаменаційній комісії не лишалося нічого іншого, як порадити продовжити роботу і подати її на здобуття вченого ступеня!

Петро ДЖУГАЛО, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу на тему «Житловий будинок з підземним паркінгом у м. Житомир» (керівник: доцент Орест Андрійович Пахолюк). Тема наукової частини: «Дослідження засобів створення турбулентності повітряного потоку у каналах абсорберах сонячних повітряних колекторів».

Андрій МАТІЯЩУК, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу «Багатоповерховий житловий будинок з прибудованим магазином у м. Ковелі». У науковій частині досліджував сучасні методи підсилення фундаментів і основ будівель і споруд (керівник доцент Світлана Володимирівна Ротко).

Михайло ПАНЧУК, студент групи БДНмз-71, захистив магістерську роботу «Монолітний житловий будинок із офісними приміщеннями у м. Хмельницькому». У науковій частині займався дослідженням фізико-механічних, функціональних, конструктивних властивостей пінобетону та галузей його використання (керівник доцент Світлана Володимирівна Ротко).

Давут ШАКАР, студент групи БДНмз-71, розробив і захистив проект готельного комплексу (керівник доцент Ольга Анатоліївна Ужегова). У науковій частині магістерської роботи проаналізував ефективні металоконструкції у каркасах будівель і споруд, зокрема зупинився на балках з перфорованою стінкою, дослідив їх напружено-деформівний стан. Під час захисту роботи розповів про будівництво в Туреччині, особливості проектування будівель з металевим каркасом.

Олексій ДУБРОВИК, студент групи БДНмз-71, виконав проект на тему «Бізнес-центр у м. Києві» (керівник: доцент Олександр Сергійович Чапюк). В науковій частині зробив порівняльний аналіз використання буроін’єкційних паль і паль, занурених методом статичного втискання.

Руслан МАКСИМЧУК, студент групи БДНмз-71, розробив і захистив проект 12-ти поверхового житлового будинку в Луцьку. В науковій частині магістерської роботи займався дослідженням містка холоду за допомогою програми ELCUT (керівник: доцент Руслан Володимирович Пасічник).

Павло ОЛАСЮК, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу «Спортивно-оздоровчий комплекс у м. Луцьку». У науковій частині досліджував сучасні методи зведення будівель і споруд з 3D-панелей, а також їх розрахунок і конструювання (керівник доцент Кислюк Дмитро Ярославович).

Владислав СЕМЕРЕЙ, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу на тему «Семиповерховий офісно-житловий будинок у м. Бердянську». У науковій частині досліджував використання ВІМ-технологій для розрахунку, аналізу та конструювання несучих конструкцій на основі ЛІРА САПР і REVIT  (керівник доцент Задорожнікова Ірина Вікторівна).

Катерина КІРИША, студентка групи ПЦБм-61, захистила магістерську роботу «Торгово-розважальний центр «Space» у м. Вараш  Рівненської області». У науковій частині досліджувала вогнестійкість будівельних конструкцій методом скінченних елементів (керівник доцент Пасічник Руслан Володимирович).

Тарас СОЛОШИК, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу «Церква в с. Антонівка Луцького району». У науковій частині досліджував зчеплення важкого бетону з композитною склопластиковою арматурою, покритою водовідштовхувальним компонентом СІЛОЛ (керівник доцент Чапюк Олександр Сергійович).

Сергій МАТВІЙЧУК, студент групи ПЦБм-61, розробив і захистив проект 6-ти поверхового житлового будинку «Метелик» у м. Ковелі. В науковій частині магістерської роботи займався автоматизацією розрахунку двошарнірної арки у програмі ЕХCЕL  (керівник: доцент Руслан Володимирович Пасічник).

Роман УЛЯНЧУК, студент групи БДНмз-71, захистив магістерську роботу на тему «Готель у м. Рівне». У науковій частині виконав розрахунок трубобетонних елементів зі зміцненими осердями  (керівник доцент Кислюк Дмитро Ярославович).


 

КУЗОЛО Мяфуна Ів Ігор Анаклет, студент групи ПЦБм-61, захистив магістерську роботу «Офісний центр у м. Києві». У науковій частині досліджував роль і призначення програмних засобів в управлінні будівельними проектами (керівник доцент Самчук Володимир Петрович).


 

Вдалі захисти, відмінні результати – чим не привід для хорошого настрою?! Екзаменаційна комісія бажає щойно захищеним магістрам залишатися вірними обраній професії, ніколи не схибити у житті, пам’ятати про свою АЛЬМА МАТЕР, а ще усім – миру, любові, удачі!

Ольга Ужегова, завідувач кафедри будівництва та цивільної інженерії
Фото:
Влад Троць, Ірина Задорожнікова, Світлана Ротко, Олександр Чапюк