Традиційно, на початку другого семестру, на кафедрі екології проводиться І тур олімпіади з екології. У цьому році близько 20 студентів різних курсів виявили бажання перевірити глибину своїх знань та позмагатися за звання найбільш компетентного і освіченого еколога.

У дружній та демократичній атмосфері, з можливістю вибору питань для відповідей, серед запропонованого переліку «рівних» за вагою запитань з ряду дисциплін, а також міждисциплінарних запитань, студенти давали свої відповіді та систематизували всі ті знання, які були набуті в університеті.

Екологія Екологія Екологія

Модерували проведення олімпіади завідувач кафедри Василь Іванців та доцент, гарант ОП Екологія (магістр) Микола Федонюк, а до складання питань та перевірки відповідей учасників долучилися всі викладачі кафедри екології.

Найактивнішу участь в олімпіаді взяли здобувачі 2 та 3 курсу, а результати зафіксовані у турнірній таблиці. Переможці отримали сертифікати та подяки. Отже найглибші знання продемонстрували студенти Орест Мартинюк (ЕОС-21) та Каріна Хомік (ЕОС-21), вони – на першому місці серед екологів-«олімпійців». Друге місце вибороли Осіїк Катерина (ЕОС – 31) та Міщук Діана (ЕОС – 21), а на третій сходинці – Стрілецька Евеліна (ЕОС – 21), Михайлюк Вероніка (ЕОСм – 11) та Демидюк Анна (ЕОС – 31).

Вітаємо наших учасників та переможців з успішним завершенням олімпіади з екології та бажаємо подальших успіхів!

Екологія Екологія Екологія екологіяекологіяекологія

Кафедра екології