17 січня на кафедрі екології відбулася робоча зустріч з активним стейкхолдером кафедри, членом Ради роботодавців ФАТЕ, директором Черемського природного заповідника Володимиром Васильовичем Миркою.
Під час зустрічі обговорювалися ряд важливих питань, серед яких: реалізація процесів моніторингу освітніх програм кафедри за першим (бакалаврським) та другим, магістерським, рівнем освіти; підготовка до громадського обговорення оновлених проєктів ОП «Екологія» (бакалавр та магістр); направлення студентів для участі у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та інші питання. Участь в зустрічі взяли завідувач кафедри екології, доцент Василь Іванців, гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти доцент Микола Федонюк, члени груп забезпечення освітніх програм, викладачі кафедри.
![екологія](/sites/default/files/inline-images/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%205_2.jpg)
![екологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%202_5.jpg)
Володимир Мирка висловив ряд цікавих пропозицій щодо розширення наукової співпраці кафедри екології та заповідника, разом з гарантами та викладачами провів конструктивний аналіз освітніх програм кафедри. Під час аналізу, зокрема, запропонував розглянути можливість поглибленого вивчення структури та проблем біоценозів, біорізноманіття нашого регіону здобувачами кафедри – магістрами, надав рекомендацію для участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів за спеціальністю «Науки про Землю: гідрометеорологія» Вероніці Михайлюк, здобувачці групи ЕОСм – 11, яка представила власну наукову роботу на тему «Дослідження регіональних проявів змін клімату на території Черемського природного заповідника».
![екологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%203_5.jpg)
![екологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%204_4.jpg)
Наприкінці зустрічі присутні обговорили робочі моменти проведення традиційних навчальних і виробничих практик студентів навесні у Черемському природному заповіднику.
Детальніше також – у повідомленнях на сторінці Черемського ПЗ: http://surl.li/plupp
Кафедра екології