17 січня на кафедрі екології відбулася робоча зустріч з активним стейкхолдером кафедри, членом Ради роботодавців ФАТЕ, директором Черемського природного заповідника Володимиром Васильовичем Миркою.

Під час зустрічі обговорювалися ряд важливих питань, серед яких: реалізація процесів моніторингу освітніх програм кафедри за першим (бакалаврським) та другим, магістерським, рівнем освіти; підготовка до громадського обговорення оновлених проєктів ОП «Екологія» (бакалавр та магістр); направлення студентів для участі у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та інші питання. Участь в зустрічі взяли завідувач кафедри екології, доцент Василь Іванців, гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти доцент Микола Федонюк, члени груп забезпечення освітніх програм, викладачі кафедри.

екологіяекологія

Володимир Мирка висловив ряд цікавих пропозицій щодо розширення наукової співпраці кафедри екології та заповідника, разом з гарантами та викладачами провів конструктивний аналіз освітніх програм кафедри. Під час аналізу, зокрема, запропонував розглянути можливість поглибленого вивчення структури та проблем біоценозів, біорізноманіття нашого регіону здобувачами кафедри – магістрами, надав рекомендацію для участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів за спеціальністю «Науки про Землю: гідрометеорологія» Вероніці Михайлюк, здобувачці групи ЕОСм – 11, яка представила власну наукову роботу на тему «Дослідження регіональних проявів змін клімату на території Черемського природного заповідника».

екологіяекологія

Наприкінці зустрічі присутні обговорили робочі моменти проведення традиційних навчальних і виробничих практик студентів навесні у Черемському природному заповіднику.

Детальніше також – у повідомленнях на сторінці Черемського ПЗ: http://surl.li/plupp

Кафедра екології