НА КАФЕДРІ ФІЛОСОФІЇ ОБГОВОРИЛИ
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СОЦІОСФЕРИ

25-26 травня 2017 року на кафедрі філософії, політології та права був проведений міжвузівський круглий стіл на тему «Соціосфера в сучасному світі: актуальні проблеми і аспекти гуманітарного знання». Захід був проведений у форматі інтернет-конференції, в якій взяли участь магістри, аспіранти та викладачі Луцького національного технічного університету, а також ВНЗ Києва, Івано-Франківська, Полтави та м. Горки (Білорусь).

В ході роботи круглого столу було обговорено актуальні питання щодо розвитку соціосфери в контексті аксіологічного підходу, наголошено на антропологічних чинниках розвитку сучасного світу, окреслено питання відповідальності людини як центрального організатора соціосфери. Актуальними постали питання особистості та її свободи, приділено увагу розвитку системи права як складової частини соціосфери.

Завантажити програму

Завантажити збірник матеріалів

Оксана Сільвестрова,
доцент кафедри філософії, політології та права