На кафедрі філософії, політології та права
відбувся круглий стіл

26-27 травня 2016 року кафедрою філософії, політології та права було проведено круглий стіл на тему: «Людина в суспільстві ризику: філософські, політико-правові та соціологічні аспекти»

У роботі заходу взяли участь викладачі кафедри філософії, політології та права Луцького національного технічного університету, викладачі на науковці Ужгородського національного університету, Національної академії управління при президентові України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Робота відбувалася за секціями:

1. Філософія. Соціально-філософський конструкт суспільства ризику.

2. Політологія. Суспільство ризику та напрями пошуку адекватних політичних стратегій.

3. Правознавство. Проблеми правового регулювання у суспільстві ризику.

4. Соціологія. Актуалізація свободи особистості в сучасних соціокультурних реаліях.

У ході міжуніверситетського круглого столу було акцентовано увагу на феномені «суспільства ризику», проаналізовано поняття «ризик», «хаос», «криза», у яких кристалізуються всі проблеми сучасного соціуму, а протиріччя цивілізації поєднуються у єдине ціле. Було обговорено соціально-філософський аналіз проблеми «суспільства ризику», наголошено на необхідності пошуку ефективних стратегій вирішення проблем політико-правового регулювання та проаналізовано особистісне ставлення людини про кризових ситуацій суспільного життя.

За результатами зустрічі науковців буде видано збірник тез.

Оксана Сільвестрова,
доцент кафедри філософії,