24 травня на базі кафедри Міжнародних економічних відносин відбувся ІV студентський науковий семінар «Міжнародні економічні відносини в контексті викликів і загроз ХХІ століття».

Захід розпочався з історії успіху Олени Мілованової - засновниці компанії Cosmetics Factory, одиного із найбільших дистриб‘юторів K-beauty в Україні та авторки бренду доглядової косметики Who Cares. Гостя поділилася секретами успішного управління компанією, особистим досвідом забезпечення стійкості бізнесу в умовах війни та розвитку міжнародної співпраці, а також потішила найактивніших учасників обговорення чудовими подарунками у вигляді зразків косметики власного бренду.

Мев Мев

На продовження, студенти представили результати своїх наукових досліджень у вигляді презентацій та доповідей за наступними напрямками:

• Розвиток міжнародних економічних відносин в контексті реалізації глобальних цілей сталого розвитку.
  • Міжнародна торгівля як реалізація порівняльних переваг національних
  • економік.
  • Міжнародна інноваційно-інвестиційна діяльність за умов глобальних соціально-економічних трансформацій.
  • Міжнародна міграція робочої сили в умовах глобалізаційних змін світового господарства.
  • Сучасні форми міжнародного трансферу технологій.
  • Міжнародні валютно-фінансові та кредитні відносини як складова МЕВ.
  • Дипломатія в умовах трансформації міжнародних відносин.
Мев Мев Мев Мев Мев

Виступи учасників семінару супроводжувалися жвавими дискусіями як українською, так і англійською мовами. Найкращі доповіді були відзначені дипломами у 12 номінаціях. Щиро дякуємо усім учасникам заходу! До нових зустрічей!

Мев Мев Мев Мев Мев Мев Мев

Кафедра МЕВ