Основна мета «Job Shadow Days» 2024 – розвиток професійних якостей, навчання на робочому місці, ознайомлення з особливостями майбутньої професії.

Студент спостерігає за досвідченим фахівцем (ментором) в реальній робочій обстановці протягом стандартного робочого дня, при цьому має можливість спілкуватися не лише зі співробітником, «тінню» якого він є, але і з іншими фахівцями, а також отримувати інформацію про особливості тієї чи іншої посади.

Облік і аудитОблік і аудит

З метою підготовки студентів, майбутніх «тіней», до плідної співпраці з їхніми менторами доцент кафедри обліку і аудиту Оксана Нужна провела тренінг, на якому були відпрацьовані навички ділового спілкування та надані рекомендації щодо поведінки в новому колективі.

Облік і аудитОблік і аудит

Учасники тренінгу – студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування, розглянули різні ситуації та «прокачали» навички самопрезентації, вибору ефективного стилю спілкування, ведення дискусії та запобігання конфліктних ситуацій.

До наступного етапу – готові!

Далі буде …

Кафедра обліку і аудиту