На кафедрі обліку і аудиту Луцького НТУ – вечір зустрічі випускників

У Луцькому НТУ - чергова приємна подія. Сьогоднішній вечір став радісним і для викладачів університету і для його студентів, а найбільше свято нині у випускників кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету.

Ще 5, 10, 15 років тому нинішні бухгалтери, фінансисти, директори та підприємці освоювали науку, сидячи за партами в університетських аудиторіях. Сьогодні вони успішні, впевнені, самодостатні люди, котрі повертаються до рідної Альма-матер, аби поринути у спогади і зустрітися віч на віч із прекрасними часами свого студентства та викладачами, котрі допомогли їм стати на правильний життєвий шлях.

На урочистий захід завітав й ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав присутніх зі святом та наголосив, що найбільшою радістю таких зустрічей лишається впевненість у тому, що усі випускники успішні та реалізовані.

«Приємно, що вчергове кафедра обліку і аудиту, а це і завідувач кафедри Ірина Садовська і весь факультет в особі декана Алли Московчук, підтримали прекрасний захід, який уже став традиційним – зустріч із випускниками 5, 10, 15 років випуску. Наступного року у нас буде 20 років від першого випуску. Це та кафедра, яка показує приклад, як потрібно готувати успішних випускників, щоб вони були конкурентними на ринку праці. Більше того, це не просто успішні випускники, але й наші стейкхолдери, які підтримують ЗВО. Частина із них викладають в університеті, залишилися на науково-педагогічній ниві, а це 5-8 чоловік, які довели свою ефективність. Сеед них і головний бухгалтер університету, яка також навчалася на цій кафедрі. Тому це дійсно успішний приклад підготовки випускників», - зазначив ректор.

Своєю чергою, декан факультет обліку і фінансів Алла Московчук зауважила, що найбільшу радість викликає те, що усі випускники дійсно стали успішними та реалізували себе у житті, водночас найприємнішим під час зустрічі є спілкування з ними як з друзями:

«У нас є така традиція: щопять років збираються випускники, які закінчили навчання. Приємно бачити сьогоднішніх випускників, які стали головними бухгалтерами, фінансовими директорами, які започаткували власну справу, приємно, що вони завжди гарно відгукуються про кафедру, факультет, університет, в якому навчалися і ще приємніше те, що ніколи вони не відмовляються допомогти. Вони із задоволенням беруть наших студентів на практику, допомагають виконувати дипломні проекти. Сьогодні гарне свято, яке ще раз підтверджує, що кафедра обліку своїми випускниками не тільки спілкується тоді, коли має якісь питання чи проблеми, ми з ними спілкуємося як з друзями».

Серед числених вітальних виступів випускників різних поколінь, відбувалася демонстрація фотокадрів із архіву їхнього студентського життя. Потому усі вони вперше за 5 років зібралися для спільного святкового фото.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ