На кафедрі ТЕМС обговорили освітні програми із провідними науковцями країни

У листопаді 2020 року було проведено онлайн-обговорення ОП Товарознавство і торговельне підприємництво для здобувачів першого (бакалаврського) рівня із колегами провідних ЗВО України, які готують фахівців зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та представниками кафедр технічного спрямування Луцького НТУ.

Д.т.н., професор українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Т. Шевченка Артюх Т. М. наголосила про часту не відповідність ОП тим компетентностям, що зазначені у стандарті вищої освіти з даної спеціальності, а саме необхідності вивчення дисциплін: Основи стандартизації, Технічного регулювання.

Закликала звертати увагу при формуванні навчальних планів для даної ОП на дисципліни, що є основою товарознавчих знань, а саме хімію та основи технології виробництва д.т.н., професор, завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Львівського торговельно-економічного університету Ємченко І.В.

Мартиросян І.А., старший викладач кафедри товарознавства та митної справи Одеської національної академії харчових технологій відзначила тісну співпрацю з кафедрою ТЕМС Луцького НТУ у науковому напрямку.

Д.т.н., професор, завідувач кафедри аграрної інженерії Дідух В.Ф., д.т.н. , професор кафедри ТЕМС Ягелюк С.В. Луцького НТУ, к.т.н. , доцент кафедри технологій і обладнання переробних виробництв Луцького НТУ Тараймович І.В. озвучили схвальні відгуки від навчальних результатів даної ОП, її актуальності та важливості для Волині, адже це єдина ОП у нашій області.

Д.т.н., доцент кафедри галузевого машинобудування та легкої промисловості Луцького НТУ Головенко Т.М. запропонувала розширювати спектр товарознавчих дисциплін відповідно до сучасних торговельних новацій.

Завідувач кафедри ТЕМС Пахолюк О.В. нагадала про когорту успішних випускників кафедри з 20-річною історією, які реалізували себе у бізнесі, митних структурах, державних органах влади , успішно закінчивши навчання у нас!

Гарант програми к.т.н., доцент кафедриТЕМС Ткачук В.В. окреслила основні підсумки обговорення і наголосила на подальшій необхідності провадження даної ОП , посиленні профорієнтаційної політики для збільшення привабливості для абітурієнтів та подальшого поглиблення практичної складової!

Дякуємо за влучні пропозиції нашим поважним колегам!

Кафедра ТЕМС