Хорошою традицією на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі є зустрічі студентів з успішними випускниками кафедри.

ТЕМС

6 грудня, за ініціативи завідувачки кафедри ТЕМС Олени Пахолюк та куратора першого курсу Оксани Передрій, відбулась зустріч студентів освітніх програм «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» з Назаром Ющуком - співзасновником ТОВ «Агро Дольче» та «Інвіта Фрост», які займаються заготівлею, заморожуванням та продажем плодово-овочевої продукції.

ТЕМСТЕМСТЕМС

Цікава та змістовна лекція стосувалась практичних аспектів експорту ягідної продукції Волині. У ході зустрічі відбувся жвавий діалог між студентами та випускником кафедри.

Назар Ющук відзначив важливість самоосвіти, теоретичної підготовки студентів, прагнення досягнути поставленої цілі. Радіємо кожному успіху наших випускників і завжди раді бачити їх в ЛНТУ!

ТЕМСТЕМС

Кафедра ТЕМС