Хорошою традицією на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі є зустрічі студентів з успішними випускниками кафедри.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9454.jpeg)
6 грудня, за ініціативи завідувачки кафедри ТЕМС Олени Пахолюк та куратора першого курсу Оксани Передрій, відбулась зустріч студентів освітніх програм «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та експертиза в митній справі» з Назаром Ющуком - співзасновником ТОВ «Агро Дольче» та «Інвіта Фрост», які займаються заготівлею, заморожуванням та продажем плодово-овочевої продукції.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9456.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9453.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9455.jpeg)
Цікава та змістовна лекція стосувалась практичних аспектів експорту ягідної продукції Волині. У ході зустрічі відбувся жвавий діалог між студентами та випускником кафедри.
Назар Ющук відзначив важливість самоосвіти, теоретичної підготовки студентів, прагнення досягнути поставленої цілі. Радіємо кожному успіху наших випускників і завжди раді бачити їх в ЛНТУ!
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9457_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_9458.jpeg)
Кафедра ТЕМС