В рамках днів науки 17 травня викладачами та студентами кафедри ТЕМС був проведений уже традиційний круглий стіл на тему «Актуальність проведення товарознавчоі експертизи у кримінальних провадженнях».
Одним із спікерів заходу був Тарас Якимович - завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Волинського НДЕКЦ МВС України.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7175_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7176_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7177_0.jpeg)
Ефективне запобігання та протидія корупції є однією з найважливіших проблем, які намагається вирішити сучасна українська влада.
В ході обговорення, присутні дійшли висновку, що поєднання знань та досвіду науковців, судових експертів та викладачів закладів вищої освіти згенерує нові концепції у вирішенні питань, що диктує воєнний стан, по всім напрямам судових експертиз.
Дякуємо пану Тарасу за пізнавальну та змістовну дискусію!
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7178_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7179.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7180.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_7174_0.jpeg)
Кафедра ТЕМС