На кафедрі цифрових освітніх технологій відбувся захист практики здобувачами ОП «Середня освіта. Інформатика». Здобувачі проходили практику у закладах загальної середньої освіти. Вони представили комісії презентації стосовно основних етапів діяльності під час проходження практики, а також щоденники та звіти, сформовані згідно з вимогами.

Студенти поділилися позитивним досвідом щодо педагогічної діяльності, ознайомленням із закладами освіти. Зокрема, мали можливість детально вивчити різні аспекти навчального процесу та педагогічної роботи у середній школі. Зазначають, що враження та отриманий досвід безперечно збагатили їхню професійну підготовку та розширили розуміння сучасної освітньої системи.

ЦОТ ЦОТЦОТ

Акцентували на наступних аспектах:

• Ознайомлення із кабінетом інформатики. Одним із перших кроків було ознайомлення з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням в кабінеті інформатики. Це була чудова можливість поглибити знання щодо використання інноваційних технологій у навчальному процесі.
  • Робота вчителя інформатики. Спостереження за роботою вчителя інформатики дало можливість взяти участь у плануванні та проведенні уроків. Здобувачі вражені вмінням учителів залучати учнів до активної участі, створювати цікаві та інтерактивні завдання, що сприяли якісному засвоєнню матеріалу.
  • Робота класного керівника. Досвід роботи класного керівника є важливим для розуміння комплексності педагогічної роботи. Вчителю довірили важливу роль у формуванні моральних цінностей, вихованні та підтримці учнів. Здобувачі удосконалили вміння вирішувати конфліктні ситуації та сприяти психосоціальному розвитку учнів.
  • Колектив учнів. Взаємодія з учнями в різних класах надала можливість сприйняти унікальні особливості кожного класу. Спілкування із школярами допомогло зрозуміти їхні потреби та інтереси, що є важливим для ефективної педагогічної роботи.
ЦОТЦОТ

Завдяки проходженню практики здобувачі отримали цінний досвід та поглибили свої знання у сфері освіти та навчанню інформатиці. Можливість вивчати різні аспекти педагогічної діяльності допомагає визначити свої професійні інтереси та спрямованість у майбутньому. Здобувачі залишились вдячними за отриманий досвід та можливість поглибити свої знання у галузі освіти та навчанні інформатиці.

ЦОТЦОТ

Кафедра ЦОТ