На міжнародній конференції у Луцькому НТУ обговорювали технічний прогрес

21-22 травня 2019 року в стінах Луцького НТУ відбулася міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем управління організаційно-технологічними комплексами».

У роботі конференції взяли участь більше 100 юних науковців, програма конференції містила понад 50 доповідей з різних тем, зокрема: цифрові та цифро-аналогові системи на базі ПЛІС; комп’ютерні системи на базі мікроконтролерів; розробка прикладного та системного програмного забезпечення; управління проектами в галузі інформаційних технологій; організація баз даних; захист інформації в комп’ютерних системах та мережах; робототехніка та системи штучного інтелекту.

До організації конференції долучилися кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Луцького НТУ, Регіональна рада молодих вчених (Волинська область), Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Хмельницький національний університет, Національний авіаційний університет, Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Рівненський державний гуманітарний університет, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний технічний університет «ХПІ», Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, Вінницький національний технічний університет, Херсонський національний технічний університет, Сумський державний університет, Одеський національний політехнічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Кіровоградський національний технічний університет, Брестський державний технічний університет (Білорусь), Державний університет «Люблінська Політехніка» (Польща), Ризький технічний університет (Латвія), Гліндорський університет (Великобританія), Талліннський технічний університет (Естонія), Західний центр радіотехнічних спостережень.

Активну участь в роботі секції взяли студенти та викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки. Одним із співорганізаторів конференції є Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти Волинської ОДА, тому з привітальним словом виступила голова ради, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу СНУ імені Лесі Українки Назарук Олена Ігорівна.

Звучали доповіді на різну тематику. Присутні найактивніше обговорювали такі теми: «Дослідження методів розпізнавання зображень на основі нейронних мереж», «Проект «Мінотавр» на базі LEGO MINDSTORMS EV3», «Автоматична двохосьова система стеження за сонцем», "Розробка TELEGRAM-бота на PHP», «Програми-конструктори», «Колода карток засобами програми ANKI – електронний ресурс для запам’ятовування термінів з програмування», «Дослідження методів моделювання процесів самоорганізації на базі кліткових автоматів та диференціальних рівнянь», «Дослідження засобів інтеграції CRM системи на базі платформи 1С:Підприємство 8.3», «Bимоги щодо функцій якості управління вуглевидобувним комбайном в різних гірничо-геологічних умовах», «Реалізація iOS проекту з використання SWIFT», «Лабораторний блок живлення з цифровим керуванням», «Функціонал калькулятора з позицій об’єктно-орієнтованого програмування», «Система голосового управління електроприводом».

Світлана Лавренчук, старший викладач кафедри комп'ютерної інженерії та кібербезпеки