На ректораті Луцького НТУ обрали переможців конкурсу писанок та пасок

За ініціативи ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука, серед представників ректорату ВИШу провели конкурс на найкращі великодню паску та писанки.

Відтак, до участі у святковому конкурсі долучилися проректор, помічник ректора, декани факультетів та їхні заступники. Вони похизувалися своїми смаколиками, більше того, показали навіть унікальні писанки ручної роботи.

Оцінювало великодні писанки та паски професійне журі, зокрема, заступник декана факультету будівництва та дизайну Ольга Приступа та асистент кафедри дизайну Руслан Чугай.

За результатами оцінювання, журі розділили місця переможців за номінаціями. Відтак, у номінації «Українські барви» перемогу здобула начальник навчально відділу Неля Решетило, у номінації «Український танок»  - заступник декана ФЕПЕС Валентина Федорчук-Мороз. Впевнену перемогу у номінації «Символізм» отримав оригінальний великодній кошик проректора з науково-педагогічної роботи Валентина Талаха. За яскраву весняну паску, яку члени журі охрестили «Вітамінним вибухом» подяку отримала декан факультету обліку та фінансів Алла Московчук, а помічник ректора Тетяна Яблончук здобула першість у номінації «Вишуканість».

Щиро вітаємо учасників конкурсу із отриманням відзнак та бажаємо смачної паски й веселих Великодніх свят.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Автор фото – Олександра Містюк (більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=964193653734685)