На ректораті Луцького НТУ розповіли про відкриття нових спеціальностей

У Луцькому національному технічному університеті відбувся плановий ректорат. Розпочалося дійство із приємностей: привітання із днем народження в.о. завідувача аспірантурою та докторантурою Інни Боярської та поздоровлень з недавнім ювілеєм проректора із науково-педагогічної роботи Валентина Талаха. Ще однією хорошою подією на початку засідання стало вручення диплома кандидата наук асистенту кафедри автомобілів і транспортних технологій Павлу Мазилюку.

Відтак, після усіх урочистостей ректорат перейшов у робочий режим. Насамперед, ректор Луцького НТУ Петро Савчук анонсував велику спортивну подію університету від кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я – «Тиждень спорту у Луцькому НТУ». Так, розпочнеться дійство 18 листопада із міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи підготовки спортсменів високої кваліфікації з метань через призму діяльності», що триватиме три дні, а також, ще ряду заходів серед яких: відкриття навчальної лабораторії, змагання з волейболу та ін.

Серед усього, Петро Савчук повідомив також про відкриття у Луцькому НТУ п’яти нових спеціальностей. Це стало найбільш обговорюваною темою засідання, а керівник відділу ліцензування та акредитації Лариса Поліщук додала, що відтепер університет має бакалаврат із психології та інформатики, магістратуру із освітніх, педагогічних наук та архітектури, а також 3-ій освітній рівень (аспірантура) із прикладної математики.

Натомість ректор зауважив, що відкриття нових спеціальностей не лише розширює гамму наукових досліджень, а й надає нові можливості для студентів і наголосив, що в подальшому планується відкриття магістратури із харчових технологій, аспірантури із автомобільного транспорту, а також подано п’ять спеціальностей на отримання дозволу щодо навчання іноземних студентів.

В ході засідання піднімався ряд загальноуніверситетських питань таких як: благоустрій бази відпочинку Луцького НТУ на озері Світязь, фінансово-матеріальні проблеми ЗВО, початок процесу інвентаризації університетського майна, деталі навчальних планів, а також організаційні моменти підготовки до «Дня відкритих дверей у Луцькому НТУ», що відбудеться 16 листопада о 12:00 у корпусі В.

Насамкінець, проректор із науково-педагогічної роботи Валентин Талах зауважив, що від наступної п’ятниці розпочинається внутрішня перевірка усіх кафедр університету з виконання навчальних планів та дотримання науково-методичних норм, а ректор Петро Савчук, своєю чергою додав, що планує відновити літню традицію відвідувати відкриті засідання кафедр та хоче завітати до кожного факультету.

Олена Третяк, інформаційний відділ луцького НТУ