На змаганнях у Луцькому НТУ панував козацький дух

У Луцькому національному технічному університеті відбулись одні із наймасштабніших спортивних змагань «Козацькі забави». Вже традиційно дійство відбувається напередодні Дня Захисника України і спрямоване на підсилення таких якостей як мужність, відвага та доблесть серед молоді.

Відтак, на урочисте відкриття завітали представники адміністрації університету, декани, викладачі, а також поважні гості серед яких й учасник АТО Олександр Ковальчук, який брав участь в Ілловайському котлі та боях за Вуглегірськ.

Передусім, до слова запросили завідувача кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сергія Савчука. Він привітав присутніх із прийдешнім святом, висловив захоплення кількістю учасників змагань та вручив нагороди за спортивні досягнення багаторазовому призеру всеукраїнських та міжнародних турнірів ММА Максиму Бухалюку, переможцю чемпіонату Європи з бойового самбо Івану Мельничуку і переможцю всеукраїнських та міжнародних змагань з бойового самбо й бразильського джиуджитсу Дмитру Ковальчуку. До слова, ще однією важливою відзнакою нагородили працівника спорткомплекса Луцького НТУ Федора Федоровича Артюка, який у свої 77 років зайняв І-ше місце у  міжнародних змаганнях «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я» із бігу на 60 метрів у категорії 50-80+.

По завершенню нагороджень Сергій Савчук додав, що захід проводиться у підтримку воїнів, що боронять землі нашої Батьківщини та закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих за незалежність України.

Так, після урочистого підняття капітанами команд-учасниць Державного прапору та звучання гімну Украни, з вітальним словом виступив проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук. Він наголосив, що такі змагання є особливо актуальними сьогодні, адже мужність і відвага – якості, які є основним рушієм у боротьбі за незалежність та цілісність нашої держави.

Гучно й динамічно розважили учасників вихованці спортивного клубу Козацького бойового мистецтва «Герць» під керівництвом головного тренера Романа Ковальчука. Хлопці буквально здригнули під собою землю бойовим гопаком.

На завершення офіційної частини відкриття змагань, потішила присутніх милозвучним виступом чарівна Христина Ващеня. Дівчина виконала «Пісню про Україну» та здійняла бурю аплодисментів від прихильників.

Тож, розпочалася основна частина дійства. Загалом «Козацькі забави» складалися із семи конкурсів. Учасники мали змогу продемонструвати свою вправність й силу під час метання колоди, гирі, ходьби на ходулях.

У конкурсі «Грація» дівчата показали свої вміння залишатися витонченими, граційними та елегантними навіть у найбільш екстравагантних ситуаціях.

Щодо хлопців, то їхній молодій та буйній енергії було де розгулятися. Перекидання шин та перетягування авто дали змогу нашим козакам на ділі довести свою міць. Конкурс «Богатир» зібрав найбільшу кількість бажаючих взяти участь, адже дозволив випробувати силу у контактному поєдинку: основним завданням учасника було «випхати» суперника за межі умовного рингу.

Загалом дійство відбувалося дуже яскраво, енергійно та весело, а по завершенню усіх переможців нагородили грамотами та смачними подарунками від спонсорів змагань.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1352644281556285