НАГОРОДА ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ВИГОВСЬКОГО –
У ВИКЛАДАЧА ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ

Викладач кафедри економіки факультету бізнесу Луцького НТУ, доктор гуманітарних наук Олег Савчук 22 травня 2017 року в м. Варшава отримав Нагороду імені Гетьмана Івана Виговського під почесним патронатом Президента Польщі. Нагороду присвоїла Капітула представників 25 польських університетів «За заслуги в розвитку науки та суспільного життя, в формуванні та розвитку громадянського суспільства, будівництва Європейської України з огляду на історичні, сучасні, майбутні відносини України з Польщею та Європою».

Окрім викладацької роботи, Олег Савчук працює завідувачем Сектору Державної регуляторної служби у Волинській області. Автор монографії, низки видань, десятків наукових публікацій у галузі історії, політології, економіки та управління. Олег Савчук – учасник багатьох міжнародних та українсько-польських проектів у галузі культури, науки, місцевого самоврядування; активно відстоює ідею формування єдиного інформаційного простору в цих галузях для двох держав, послідовник консервативної школи В’ячеслава Липинського в історичній та політичній науці. Стажувався у Департаменті Торгівлі США в напрямку інноваційної політики та розвитку інфраструктури бізнесу.

Зазначимо, що минулоріч таку нагороду отримала також викладач факультету бізнесу – кандидат економічних наук, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Вікторія Левчук.

Нагорода передбачає забезпечення викладання в декількох вибраних університетах Польщі протягом визначеного стажу, а також – наукову та дослідницьку роботу. Вітаємо Олега Савчука з досягненням та зичимо натхнення для наступних перемог!

Деканат факультету бізнесу