Нагородження і кадрові питання – у Луцькому НТУ чергове засідання Вченої ради

Цього разу засідання Вченої ради розпочалося із високих нагород працівників Луцького технічного університету від управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

Так, після офіційного привітання усіх присутніх ректором Луцького НТУ Петра Савчука, слово надали заступнику начальника управління освіти, науки та молоді Тетяні Соломіній. Тож, зі словами вітань та подякою за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність представники регіонального міністерства освіти нагородили нагрудним знаком «Відмінник освіти» директора Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ Тетяну Селівончик, а також Грамотою Міністерства освіти та науки професора кафедри міжнародних економічних відносин Олену Лютак.

Потому, ректор Петро Савчук відзначив подяками та грамотами професорсько-викладацький склад університету за їхні професійні та наукові здобутки, після чого наголосив на значному вкладі кожного працівника, а також студентів, завдяки чому Луцький НТУ посів 52-е місце в академічному рейтингу закладів: «З неймовірною гордістю хочу ще раз наголосити, а заодно подякувати кожному з вас за те, що наш університет зайняв таку високу ланку у рейтингу «ТОП-200 Україна 2019». Нас оцінювали за якістю науково-педагогічного потенціалу, за якістю навчання, враховували наш авторитет на міжнародній арені, а також визначили наш загальний рівень серед інших ЗВО України. В результаті, ми гідно представили свій заклад і довели, що на всеукраїнському рівні ми гідно виглядаємо. Щиро надіюся, що до свого 55-річя Луцький національний технічний університет посяде п’ятдесяте місце. Нам ще є до чого прагнути!».

Тож, після урочистої частини та усіх нагороджень рада перейшла до порядку денного. Відтак, найбільш вагомим запитом до розгляду Вченої ради були кадрові питання, а саме: обрання на посади завідувачів кафедр комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Петра Пеха та архітектури і містобудування Інни Абрамюк; професорів кафедр аграрної інженерії Руслана Кірчука, приладобудування Віктора Марчука, підприємства, торгівлі та біржової діяльності Ігоря Кривов’язюка, гуманітарних наук соціального забезпечення та  права Яну Ленгер, обліку і аудиту Василя Голяна; доцентів кафедр у кожному факультеті.

Щодо роботи та розвитку аспірантури у Луцькому НТУ, її наукове керівництво та безпосередньої підготовки аспірантів у світлі вимог Постанови Кабінету Міністрів України прозвітувала в.о. завідувача аспірантури та докторантури Інни Боярської. Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук доповнив звіт Боярської та зауважив: «Варто відзначити, що у цьому році наші аспіранти стали більш активними. Вони відкриті до усього нового, готові проходити стажування за кордоном та здобувати досвід у іноземних партнерів. Можна сміливо стверджувати, що у Луцькому НТУ аспірантура працює на високому рівні, постійно розвивається та підвищує свій рівень».

Про стан трудової і виконавської  дисципліни та роботи зі зверненнями громадян з офіційною доповіддю виступила начальник відділу кадрів Валентина Панасюк. Вона заявила, що попри високий рівень дисциплінованості працівників Луцького НТУ, все ж трапляються поодинокі порушення трудової дисципліни незначного характеру. Особливо актуальними порушеннями, наголосила Панасюк, є невчасне повідомлення навчального відділу про взаємозаміни занять і зміни аудиторій за бажаннями викладачів. Проте, за результатами виступу начальника відділу кадрів та попри незначні порушення дисципліни, Вчена рада ухвалила визнати загальний стан трудової і виконавської дисципліни задовільним.

Насамкінець, члени Вченої ради затвердили план роботи на 2019/2020 навчальний рік, обговорили напрямки розвитку університету, затвердили створення наукової школи «Інноваційних аграрних і переробних технологій та техніки», а також ряд питань з матеріально-технічної сфери, ліцензійної справи та рекомендували наукові доробки працівників Луцького НТУ до друку.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1270918736395507