Нагородження колективів
за підсумками спартакіади міста 2015 року

У залі засідань міської ради відбулася підсумкова нарада та нагородження колективів за підсумками спартакіади міста 2015 року і чемпіонату міста з футболу сезону 2015 року за участі керівників та організаторів фізкультурно-спортивної роботи вищих навчальних закладів I-II та III-ІV рівнів акредитації, профтехучилищ, загальноосвітніх навчальних закладів, підприємств, установ та організацій різних форм власності. Кращих спортсменів міста привітали заступники міського голови Юрій Моклиця та Андрій Киця.

Відзначили дипломами та призами за зайняте друге місце: серед команд першої групи (підприємства, установи, організації)  АТ “СКФ Україна” (публічне)  генеральний директор Володимир Цибульський, інструктор зі спорту Микола Жучко; серед команд другої групи (вищі навчальні заклади ІІІ–IV рівнів акредитації)  Луцький національний технічний університет (ректор  Петро Савчук, в.о. завідувача кафедри Володимир Ковальчук); серед команд третьої групи (вищі навчальні заклади І–ІІ рівнів акредитації та професійно-технічні навчальні заклади)  технічний коледж Луцького націо-нального технічного університету (директор  В’ячеслав Козачук, керівник фізичного виховання  Микола Гамалійчук); серед команд четвертої групи (загальноосвітні навчальні заклади)  Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІІІ ступенів № 22 – ліцей» (директор  Лариса Кучер, голова методичного об’єднання  Олександр Мамотюк); серед команд пятої групи (команди за місцем проживання міського центру фізичного здоровя населення “Спорт для всіх”)  команда “Стріла” міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (спеціаліст Галина Тимощук).

Завершилася зустріч нагородженням переможців і призерів чемпіонату міста Луцька з футболу сезону 2015 року, а також кращих гравців у номінаціях.

Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ