ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ВІДДІЛ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Н А К А З

«___»__________ 2016 р.             м. Луцьк                            №______________

про Всесвітній день охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 року №685/2006 «Про День охорони праці», яким встановлено, що в Україні День охорони праці відзначатиметься щорічно 28 квітня – у Всесвітній День охорони праці.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план заходів щодо підготовки в Луцькому НТУ Дня охорони праці, згідно з додатком №1.

2. Проректорам,  деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів університету забезпечити виконання заходів щодо проведення Дня охорони праці.

3. Затвердити комісію з підведення підсумків щодо виконання в університеті заходів із нагоди Всесвітнього дня охорони праці в складі:

Голова комісії: ТАЛАХ В.І. – проректор з науково-педагогічної       роботи.

Секретар комісії: БАХОВСЬКА З.В.– інженер з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Члени комісії :  ЩЕРБА А.В. – керівник відділу інфраструктурного   розвитку;

МАТВІЙЧУК Л.Ю. – завідувач кафедри  туризму       та цивільної безпеки ;

КЛИМОВЕЦЬ А.Й. – начальник відділу охорони  праці та безпеки

життєдіяльності;

ДУДЧАК В.Г. – головний енергетик;

КЛЕЦ Р.С. – інженер з пожежної безпеки;

МАРТИНЮК В.Л. – голова профспілкового комітету.

4. Голові комісії  ТАЛАХУ В.І. протягом травня  місяця цього року підвести підсумки щодо виконання в університеті заходів, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці.

5. Начальнику інформаційно-обчислювального центру ТОКАРЧУКУ В.В. розмістити даний наказ та заходи  на сайті університету та забезпечити розсилку на електронні адреси структурних підрозділів університету.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор                                                                                           П.П. Савчук

Проект вносить:                                             ПОГОДЖЕНО:

Начальник відділу охорони праці                Проректор з науково-педагогічної

та безпеки життєдіяльності                           роботи

Климовець А.Й.                              Талах В.І.

Начальник  юридичного відділу

Андрейчук Н.В.

Голова профспілкового комітету

Мартинюк В.Л.