Перейти до основного вмісту

Громадянська освіта та освіта впродовж життя набуває актуальності в контексті сучасних безпекових викликів.

В період з 11 по 14 вересня 2022 року у місті Кишиневі (Республіка Молдова) відбулася міжнародна зустріч організаційного комітету Форуму громадянської освіти країн Східного партнерства Європейського Союзу за участю представників шести країн.

молдовамолдова

Доцент кафедри міжнародних економічних відносин ЛНТУ Оксана Урбан, як член ревізійної комісії Східноєвропейської асоціації громадянської освіти, взяла активну участь в обговоренні організаційних  питань щодо проведення Форуму громадянської освіти країн Східного партнерства Європейського Союзу у Кишиневі (Республіка Молдова), який відбудеться 20-23 жовтня 2022 року за фінансової підтримки Німецької федеральної Агенції з політичної освіти.

13 вересня Оксана Урбан взяла участь у робочій зустрічі з ректоркою Державного педагогічного університету імені Йона Крянге - Александрою Барбенягре, на якій було досягнуто попередні домовленості щодо співпраці з ЛНТУ. 

молдовамолдова

Наступного дня відбувся дружній візит до офісу представництва DVV International в Кишиневі з метою обговорення подальших перспектив та напрацювання спільних ідей. DVV представляє інтереси приблизно 900 центрів освіти для дорослих (Volkshochschulen) та їхніх державних асоціацій, найбільших провайдерів додаткової освіти в Німеччині та інших країнах світу.

молдова

Доцент Оксана Урбан