Напрацювання та перспективи: коледжі Луцького НТУ прозвітували про діяльність

У Луцькому НТУ відбулося планове засідання вченої ради. Серед низки важливих питань, члени колегіального органу розглянули звіти директорів коледжів про діяльність та перспективи закладів освіти.

Зокрема, директор Технічного фахового коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук розповів, що особливу увагу у закладі приділяють наданню якісних освітніх послуг. Так, щороку відбувається успішне виконання вступної кампанії, молодь зацікавлена у здобутті необхідних навичок та знань. Для залучення вступників, у коледжі пропонують актуальні професійні напрямки та поповнюють кількість спеціальностей. Так, до прикладу, відбулася атестація професії «Майстер  з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів», а також ліцензовано дві професії: «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» та «Кравець».

Про якість навчання у коледжі свідчать показники працевлаштування випускників, адже більшість із них успішно влаштовуються працювати за отриманою спеціальністю. Цьому сприяє і широке коло партнерів закладу, серед яких провідні підприємства та компанії регіону.

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, додає Олег Герасимчук, відповідає вимогам підготовки молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників. У закладі наявні усі кабінети та майстерні для проходження виробничого навчання, відбувається постійне оновлення матеріально-технічної бази, зокрема комп’ютеризація із необхідним програмним забезпеченням та відкриття сучасних лабораторій із новітнім обладнанням.

Своєю чергою, директор Любешівського ТФК Луцького НТУ Анатолій Хомич повідомив про напрацювання їхнього закладу освіти. У коледжі активно проводиться освітня діяльність, пов’язана зі здобуттям фахової передвищої освіти, дослідницька, мистецька та спортивна робота. Крім того, у коледжі забезпечується регулярна оцінка корупційних ризиків та здійснюються відповідні антикорупційні заходи.

Активно ведеться діяльність щодо успішного працевлаштування випускників та залучення нових здобувачів освіти, шляхом впровадження додаткових затребуваних професійних напрямків. Серед інших закладів освіти Волині, Любешівський ТФК вирізняє підготовка агроінженерів, особливо користуються авторитетом серед працедавців, випускники за  напрямком «Кухар, кондитер».

Обидва коледжі ведуть активну профорієнтаційну діяльність, постійно демонструють напрацювання студентів, беручи участі у виставках, конкурсах професійної майстерності та конференціях.

Вчена рада Луцького НТУ відзначила звіти директорів коледжів як задовільні, натомість було обговорено нові напрямки діяльності для спільної реалізації цікавих проектів, як для університету, так і для коледжів.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1758547304299312