НАШ ВИХОВАНЕЦЬ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК
ЗДОБУВ ПЕРЕМОГУ В КИЄВІ

На кафедрі екології Луцького НТУ вже четвертий рік працює секція МАН «Кліматологія та метеорологія». Керує роботою відділення кандидат географічних наук, доцент Віталіна Федонюк. Учні середніх шкіл, які цікавляться природничими та географічними науками, знайомляться з особливостями дослідження атмосферних процесів, проблемами антропогенного впливу на атмосферу Землі та науковими методами пізнання цих явищ. Теоретичні заняття та досліди в лабораторіях кафедри екології дозволяють слухачам, починаючи зі шкільної лави, долучатися до наукового пошуку, до університетських заходів, знайомитись з нашим навчальним закладом, визначатися з вибором майбутнього фаху.

Минулого тижня, 27-31 березня у Києві відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових учнівських робіт. Призове, третє місце здобув вихованець секції, дев’ятикласник Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Орест Костів. Перемогу хлопець виборов з роботою «Дослідження кислотності атмосферних опадів у м. Луцьку та їх впливу на міське середовище».

У рамках публікації за темою дослідження  Орест Костів із науковим керівником
на сторінках Всеукраїнського науково-пізнавального журналу для дітей та юнацтва «Колосок».

Призові місця для наших юних дослідників у Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт вже стають доброю традицією: в минулому році ІІ місце отримала вихованка цього ж відділення Ольга Іванців. На сьогодні Ольга здобуває фах еколога, навчаючись на першому курсі Луцького НТУ. Виховуємо майбутніх абітурієнтів, підвищуємо рейтинг університету в галузі наукових здобутків!

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту
у Києві, 31 березня 2017 р.

Віталіна Федонюк,
доцент кафедри екології