На Закарпатті стартував чемпіонат України з гірськолижного спорту серед осіб з інвалідністю, який відбувався у два етапи. Спортсмени змагалися у дисциплінах «спеціальний слалом» та «слалом-гігант»,- інформують у Центрі з фізичної культури і спорту серед осіб з інвалідністю (Волинь).
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_2280_0.jpeg)
Волинську область представляють близько 35 спортсменів, яким вдалося вибороти 2 золотих, 3 срібних та 5 бронзових медалей. Завідувач кафедри компʼютерних наук ЛНТУ Валерій Ліщина виборов призове 3 місце (категорія з порушенням зору).
Вітаємо нашого колегу із неймовірним досягненням! Сили й наснаги на нові звершення і лише перемоги!
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_2281_1.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_2284_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_2283_0.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_2282_0.jpeg)