Днями у засніжений столиці відбувся «Summit Прогресильних освітян 2023».

Освітяни вкотре продемонстрували свою стійкість прибувши на Саміт з різних куточків України.

Представляв ЛНТУ доцент кафедри компʼютерних наук Юрій Лукʼянчук.

ПрогресильніПрогресильні

Захід проходив у гібридному режимі й Фелікс Гетт – директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова особисто привітав 150 учасників Саміту в залі та понад 140 присутніх онлайн.

Під час Саміту:

• представили результати та досягнути Прогресильних за 2023 рік;
  • подискутували про чергові освітні нововведення;
  • обговорили заходи з підсилення освітян та студентів на місцях варіанти для збереження тих, хто зараз за кордоном;
  • почули поради від Кароліни Король як бути почутим та використовувати «заряджені слова»у своїй роботі;
  • визначили умови членства та плани на 2024;
  • отримали сертифікати;
  • неформально поспілкуватись.
ПрогресильніПрогресильніПрогресильніПрогресильні

Прогресильні — це динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді.

Організація об'єднує освітян, студентів, науковців та офіційних осіб, щоб сприяти відкритому спілкуванню, професійному зростанню та відстоюванню їх прав.