Впродовж 23-24 жовтня відбувався Міжнародний вебінар із питань штучного інтелекту. Він охоплював дві основні тематики «The Future of AI» та «Can Technology (AI) Solve Our Big Problems in the Field of Life & Work?».

Вебінар

Організатором вебінару виступив Університет комп’ютерних наук і технологій STEKOM (Індонезія), у партнерстві із Луцьким національним технічним університетом, Національним університетом харчових технологій, Mandakh University (Mongolia), STIE STEKOM, Industrial and Vocational Community Association (PERKIVI), Indonesian Smart Teacherpreneur Association (PTIC) та TopLoker.com

Серед учасників та спікерів заходу був доцент кафедри комп’ютерних наук ЛНТУ Юрій Лук’янчук. Він розповів аудиторії про те, наскільки широкою є сфера ІТ, що таке мова програмування та яка із них є найпопулярнішою, а також акцентував увагу на питанні штучного інтелекту. Він зупинився на історії ШІ, його меті та типах, розповів про архітектуру нейронних мереж, як використовується штучний інтелект та яке майбутнє має.

ВебінарВебінар

Окрім того, офіційно відкрив захід Dr. Joseph Teguh Santoso (Rector of STEKOM University, Indonesia), а  у ролі спікерів виступили:

• Mykola Romanov Ph.D. (Assoc Prof at Dept of Automation & Comp Tech of Control Systems) NUFT, Ukraine;
  • Lkhamdulam Ganbat (Lecturer at Economic & Business Department) Mandakh, Mongolia;
  • Edy Jogatama Purhita, M.Ds. (Head of Visual Communication Design Dept) STEKOM, Indonesia;
  • Bolormaa Purev (Senior Lecturer at Dept of Science & Engineering) Mandakh, Mongolia;
  • Sumiya Tuvdennyam (Assoc. Prof. Lecturer Dept of Foreign Languages) Mandakh, Mongolia;
  • Setiyo Adi Nugroho, M.Kom. (Lecture of Computer System Dept) STEKOM, Indonesia.
Вебінар