16 травня 2024 року відбулася ХIII Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності» у м. Одеса в Одеському національному технологічному університеті.
Місією конференції є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності.
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7463.png)
Робота конференції розпочалася з привітального слова організаторів конференції та співорганізаторів. Із вітальним словом виступила професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, д.е.н. Оксана Полінкевич.
Здобувач освіти освітньої програми Підприємництво та бізнес-адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти Андрій Жовнірук виступив з доповіддю «Сommunication strategy of the hotel and restaurant business in the conditions of war». Доповідь була підготовлена під керівництвом д.е.н., професора Оксани Полінкевич. Здобувач освіти був відзначений подякою за участь у ХIII Всеукраїнській конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності» в рамках проведення тижня студентської науки. Професор Оксана Полінкевич відзначена за високий рівень підготовки здобувачів до ХIII Всеукраїнської конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності» та роботу у складі оргкомітету.
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7465.png)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7466.png)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7464.png)
Крім того, в рамках «Молодіжного наукового форуму 1.0», який відбувся 16 травня 2024 року в Луцькому національному технічному університеті нагороджено Андрія Жовнірука подякою проректора з НПР та досліджень Олени Лютак за активну участь в громадському житті, формування інтелектуального потенціалу України та високі досягнення у науковій діяльності.
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7462.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_7461.jpeg)
Бажаємо здобувачу освітньої програми Підприємництво та бізнес-адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти Андрію Жовніруку подальших успіхів у наукових дослідженнях.
Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич