Цілою делегацією перебувають викладачі ЛНТУ у Португалії. Саме там, з 4 липня вони розпочали свою роботу за програмою Erasmus+ «International credit mobility» у Політехнічному інституті Браганси.

Браганса

Представники всіх факультетів ЛНТУ, серед яких декани, завідувачі кафедр та доценти, зустрілися з президентом PBI Орландо Родрігесом та проректором з партнерства Луіш Паїш. У комунікації з іноземними науковцями обговорили нові можливості співпраці.

Крім того, із президентом Політехнічного інституту Браганси, науковці обговорили креативні шляхи подальшої співпраці LNTU & IPB, а проректор представив міжнародну платформу подвійних дипломів між вищими школами.

БрагансаБраганса

Триватиме робота представників ЛНТУ у Португалії ще до 9 липня. Зичимо успіхів, професійного зростання та яскравих вражень від мобільності, а також вдалої реалізації усіх задумів, що будуть окреслені внаслідок обміну досвідом.

БрагансаБраганса