Перейти до основного вмісту

Протягом 10.04 – 12.04.2024 року у Національному і Каподистрійському університеті Афін відбулося друге засідання керівного комітету та другий семінар WP1 в рамках проекту Erasmus+ «Цифрова трансформація навчального процесу ЗВО в Україні та Молдові для сталої взаємодії з підприємствами DIGITRANS». 

Доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Валерій Дембіцький представив результати досліджень та звіт про навчальні програми, необхідні ринку праці України, а також проект нової освітньо-наукової програми «Інжиніринг автомобільного транспорту». 
 

Атт Атт Атт


За результатами обговорення досягнуто домовленості щодо впровадження зазначеної освітньо-наукової програми подвійного диплому в Луцькому національному технічному університеті.

Доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій Віктор Самостян представив партнерам зміст електронного посібника «Інтегрований курс «Автомобільний транспорт»», написання якого здійснюється під керівництвом ЛНТУ. 
 

Атт Атт


В процесі обговорення до створення ресурсу виявили бажання долучитися Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Рижський технічний університет, Університет м. Галаці (Румунія), міжнародна компанія «DRÄXLMAIER Group». 
 

Атт Атт


Учасники зустрічі погодили склад колективу авторів та зміст посібника. Окрім того розглянули: методичні рекомендації щодо підготовки електронного курсу; хід виконання проекту; питання та ризики забезпечення якості; подальші завдання та наступні кроки.

Представлені звіти схвалені партнерами проекту, продовжується подальша його реалізація.

Доцент, Валерій Дембіцький