Перейти до основного вмісту

Науковці ЛНТУ взяли участь в УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ 2023

2 серпня, до Дня поля, відбувся масштабний аграрний захід «УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ 2023» на базі «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП» (с. Велике Колодно, Кам'янка-Бузький район, Львівська область). Традиційно, у заходах до Днів поля беруть активну участь науково-педагогічні працівники факультету аграрних технологій та екології ЛНТУ. Так, «УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ 2023» відвідав декан ФАТЕ Руслан Кірчук  разом із партнерами та роботодавцями регіону у аграрний галузі: заступником керівника департаменту аграрного виробництва з технічних питань ТзОВ “ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ” (Група компаній ТМ “ВІЛІЯ”) Русланом Ференцом та керівником  ВФК «ВОЛИНСЬКА ФОНДОВА КАМПАНІЯ» Олександром Спященком.  

фото

 

фото

Метою заходу було представлення агротехнологій та інновацій, що поєднували показ техніки та технологій, проведення тематичних майстер-класів, семінарів і тест-драйвів. Дводенна польова подія проходила у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах. Зацікавлення новітніми технологіями проявила і академічна спільнота західної України, де провадиться освітній процес за освітніми програмами 201 Агрономія та 208 Агроінженерія,  зокрема участь у заході брали науковці Львівського національного університет природокористування та Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне).

фотофотофото

Запропонована система демонстрації сучасних інновацій у агросфері є чудовою платформою для  обговорення освітніх програм та вивчення новітніх технології, співпраці освітніх і наукових закладів та агровиробників. Це дає можливість формувати спільну думку стейкхолдерів освітнього процесу, продумати систему вдосконалення освітніх програм, запропонувати формування нових підходів у навчальному процесі, шукати шляхи покращення матеріальної бази щодо навчання здобувачів вищої освіти.

Руслан Кірчук, гарант ОП Агроінженерія