Перейти до основного вмісту

Продовжується тісна співпраця між Луцьким національним технічним університетом та Черемським природним заповідником, природоохоронною установою найвищого рангу на Волині. ЛНТУ є науковим куратором заповідника, ряд науковців університету входять до складу його Науково-технічної ради, чергове засідання якої відбулося 1 листопада.

У роботі ради взяли участь Василь Іванців (завідувач кафедри екології, заступник Голови НТР Черемського ПЗ) та Віталіна Федонюк (доцент кафедри екології, член НТР). Засідання відбулося безпосередньо у заповіднику, з вступним словом до присутніх звернувся Голова НТР, директор Черемського природного заповідника Володимир Мирка, багаторічний стейкхолдер та випускник кафедри екології.

Екологія

У дискусіях та обговоренні напрямків наукової співпраці, дослідницької та еколого-просвітницької роботи, яка проводиться на базі перлини Волинського Полісся, Черемського заповідника, взяли участь директор Інституту екології Карпат НАН України, доктор біологічних наук Іван Данилик, директор Шацького лісового фахового коледжу к.с.-г.н. Ігор Жмурко, завідувач відділу охорони ландшафтів, збереження біорізноманіття і природозаповідання Інституту агроекології і природокористування НААН, доктор біологічних наук Василь Коніщук, заступник начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Борис Бабеляс (випускник кафедри екології), начальник наукового відділу Шацького НПП Василь Матейчик, доцент Львівського національного лісотехнічного університету, к.с.-г.н. Сергій Жмурко та інші науковці і фахівці, а також очільники районної адміністрації та керівники відділів Черемського ПЗ. Обговорення торкнулося і актуальних проблем екологічної освіти у ЗВО, питань формування освітніх програм бакалавра і магістра та проведення практик здобувачів у об’єктах природно-заповідного фонду, в чому адміністрація заповідника завжди сприяє нашому університету. 
 

ЕкологіяЕкологіяЕкологія


Виробничі та навчальні практики студентів у Черемському ПЗ: http://surl.li/mtbwc, відкриті лекції науковців заповідника для здобувачів: http://surl.li/mtbvc, участь його керівництва в обговоренні освітніх програм, профорієнтаційних та наукових заходах кафедри екології, факультету аграрних технологій та екології і університету: http://surl.li/emslf, спільні дослідницькі роботи: http://surl.li/eoikv   – це добра традиція, розраховуємо на продовження та поглиблення такої співпраці в майбутньому.

Екологія

Кафедра екології