Науковці Луцького НТУ увійшли до складу науково-методичних комісій МОН

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про Науково-методичну раду МОН та на підставі рішення конкурсної комісії для відбору кандидатів до складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН, Міністерство освіти і науки України, наказом від 25.04.2019 р. № 582, затвердило персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН.

Всього до складу науково-методичних комісій (підкомісій) обрано 842 наукові, науково-педагогічні працівники та представники роботодавців. Ще на 64 вакансії, наказом МОН від 24.04.2019 № 549, оголошено додатковий конкурс.

Луцький НТУ у складі науково-методичних комісій МОН представлятимуть: доцент кафедри дизайну Луцького НТУ Скляренко Наталія Владиславівна, доцент кафедри приладобудування Кайдик Олег Леонтійович, завідувач кафедри електроніки та телекомунікацій Заблоцький Валентин Юрійович, завідувач кафедри матеріалознавства Мельничук Микола Дмитрович, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Задорожнікова Ірина Вікторівна.

Інформаційний відділ Луцького НТУ