18-25 березня 2024 року у Сьвента-Катажина, Республіка Польща, науковці та здобувачі ЛНТУ у складі української делегації взяли участь у молодіжному обміні «Участь у демократичному житті» в рамках програми КА1 Еразмус +.

Польща Польща

Учасниками обміну стали: доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук; студентка факультету бізнесу та права Рибчинська Анастасія; студентка факультету митної справи, матеріалів та технологій Климовець Анна; студентка факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Свирид Юлія та здобувачка факультету аграрних технологій та екології Ляшук Вікторія.

Учасниками проєкту були 24 молодіжні лідери з України, Польщі, Румунії та Сакартвело.

Польща Польща Польща Польща

Серед тем, що розглядалися учасниками проєкту були:

- принципи демократії: вивчення основних принципів, які лежать в основі демократичного управління та суспільних структур;

- порівняльна демократія: вивчення нюансів демократії в різних країнах і культурах;

- відкриті дискусії щодо передових практик: обмін та обговорення успішних практик у різних сферах суспільства, таких як економіка, правосуддя та освіта;

- перегляд документальних фільмів: перегляд документальних фільмів про демократію та залучення молоді для розуміння та натхнення.

Польща Польща

Під час обміну були розроблені ефективні кампанії, спрямовані на актуальні соціальні проблеми, демонструючи підвищену громадянську активність учасників та навички адвокації. Завдяки участі в імітованих демократичних процесах і дискусіях учасники отримали глибше розуміння демократичних принципів та їхнього практичного застосування в суспільстві. Проєкт охоплював широке коло питань, підвищивши обізнаність і розуміння демократичних практик серед молоді.

Польща Польща Польща Польща Польща

доцент кафедри підприємництва,